Akcje społeczne

Zespół Insights Polska dostrzega potrzebujących i chętnie niesie pomoc! Od lat wspieramy łódzki szpital Centrum Zdrowia Matki Polki – III Oddział Pediatrii i Oddział Neurochirurgii Dziecięcej.

W 2010 roku akcja zakończyła się zakupem 111 kompletów kolorowej dziecięcej pościeli dla ww. oddziałów. W zasadzie akcja cieszyła się takim powodzeniem, że komplety pościelowe były zakupione wyłącznie przez naszych klientów i partnerów, których co rok również prosimy o włączenie się do akcji, a Insights Polska, aby „dopełnić” ten prezent, dokupiło koce i poduszki medyczne. Akcja ta odbyła się przy nieocenionej współpracy i dobrej woli firmy MAMO-TATO, która zgodziła się uszyć komplety o specjalnych wymiarach, dostosowanych do szpitalnych kocyków oraz zaproponowała na ten produkt specjalną, atrakcyjną cenę.

W roku 2011 dzięki współpracy ze SKLEPEM DLA LEKARZA i pomocy naszych klientów w zakupie cegiełek, udało się nam zaopatrzyć Neurochirurgię Dziecięcą w: fotel dwustronny do pobierania krwi, 2 inhalatory, 4 stojaki do kroplówek (w tym dwa podarowane przez Sklep dla Lekarza J) oraz ciśnieniomierz elektroniczny. Natomiast III Klinika Pediatrii otrzymała 10 inhalatorów i 14 termometrów bezrtęciowych.

Rok 2012 to zakup 5 łóżek dla nocujących matek dzieci pozostających w szpitalu, ponieważ te zakupione przez nas we wcześniejszych latach okazały się kroplą w morzu potrzeb...

We wcześniejszych latach udało się nam zakupić m.in. inhalatory, wagę elektroniczną i termometr bezdotykowy, założyć kolorowe rolety w oknach większości sal obu oddziałów CZMP.

W roku 2008 akcja nabrała szczególnego wymiaru… dołączyła do nas firma siostra, St. Paul’s Developments, która w styczniu 2009 roku oficjalnie i uroczyście otworzyła swój pierwszy biurowiec, Textorial Park. W ramach otwarcia również przeprowadzona była akcja charytatywna, z której dochód został przeznaczony na CZMP. W styczniu 2009 udało się nam dzięki tym środkom w pełni wyposażyć świetlicę na Oddziale Neurochirurgii Dziecięcej – zakupione zostały meble, sprzęt RTV, wykładzina i założone zostały rolety. Szczególnie na tym oddziale, gdzie dzieciaki często przebywają długoterminowo, istotna jest świetlica jako kąt do zabawy i relaksu :) To ogromna radość, kiedy na naszych oczach sale i świetlice, z których korzystają dzieciaki stają się coraz bardziej kolorowe i zwyczajnie przyjazne!

Ponadto przeprowadziliśmy w Centrum Zdrowia Matki Polki serię warsztatów Insights Discovery™ dla personelu medycznego (pielęgniarki oraz lekarze), mających na celu naukę efektywniejszej komunikacji z pacjentami i ich rodzinami. Z naszej perspektywy, to obszar dużych potrzeb...

Pomaganie innym to ważna część działalności naszej firmy. Chcemy dzielić się tym, czym możemy i doceniamy wsparcie naszych Klientów oraz przyjaciół w tej kwestii. Dziękujemy!!!

Sprawdź czy osoba, z którą współpracujesz jest aktualnie akredytowanym konsultantem Insights Discovery.

Każdy Konsultant, który przejdzie pełen proces Akredytacji otrzymuje Certyfikat ważny przez 2 lata. Po tym czasie konieczne jest odświeżenie Akredytacji.